יש לך כישרון ודחף ליצירה בתיאטרון? במוסיקה? באמנות חזותית? רוצה לשכלל ולהביא לכלל ביטוי את כישרונך? מסקרן אותך לגלות כישרונות אחרים מאמנויות שונות?
מקומך‭ ‬בנבחרת‭ ‬שלנו‭!‬
צוות "ארט-טים" יצור עמך קשר:
הזדמנות של פעם בחיים!

"ארט-טים" - תכנית ארצית, ייחודית וחדשנית לבני נוער, בהנחיית האמנים המובילים בישראל, המתקיימת במסגרת מפגש מרוכז, בתנאי פנימייה מלאים, בחופשות ביה"ס.

התכנית בוחנת את גבולות המדיה, חוקרת ומערערת על מוסכמות ומעודדת ביטוי אמנותי אישי מכל רקע תרבותי וחברתי לצד עבודה קבוצתית רב-תחומיות.
תנאי‭ ‬קבלה
(לתלמידי י'-י"א')

ההשתתפות ב- "ארט-טים" תלויה במעבר אודישנים ומפגשי מיון קפדניים אשר יתקיימו בין התאריכים 1-6 באפריל 2017 ההשתתפות בתכנית כרוכה בתשלום ומותנית באישור הורים. למתקשים יועמדו מלגות וסיוע כלכלי.

להגשת מועמדות לתוכנית יש למלא את טופס הגשת המועמדות לתוכנית .

להתייעצות‭ ‬ולפרטים‭ ‬נוספים‭:‬
077-670-5220
קבוצת‭ ‬המוסיקה
ראש התוכנית: פרופ' מיכאל קלינגהופר

בבסיסה של התוכנית עומדת אמנות האלתור והיצירה בזמן אמת ופיתוחה כשפה אמנותית, השואבת השראתה מתחומי אמנות מוסיקליים וחוץ מוסיקאליים. זוהי הזמנה להשתחרר מהמוכר והידוע, ולצאת לחקר מעמיק של צלילים, סגנונות, טקסטורות ומקורות השראה.

התכנית מזמנת פיתוח טכניקות חדשות ומורחבות לנגינה, הפקת צלילים וקומפוזיציה, וחשיפה להיבטים המגוונים של מוסיקה בת זמננו, לרבות מוסיקה אלקטרונית, מוסיקה אתנית, שילוב ועירוב סגנונות וזרמים. המפגשים יכללו עבודת אנסמבל, שיכלול השליטה בכלי הנגינה ופיתוח וירטואוזיות וגמישות.
קבוצת‭ ‬התיאטרון
ראש התוכנית: רועי מליח רשף

דמיינו מקום שבו עושים תיאטרון - לא מדברים עליו, אלא יוצרים. מקום בו כמעט כל יום אתם יכולים למצוא עצמכם מפיקים, כותבים, מביימים ומשחקים על במה, ברחוב, או אפילו על ספסל ציבורי. לתיאטרון אין מגבלות כל מה שהוא צריך זה אחד שילך ואחד שיצפה.

התכנית בנויה כ"מחנה אימונים" ייחודי ליוצרי תיאטרון צעירים. במסגרתה נחשף, נשכלל ונפתח פרויקטים תיאטרוניים בצורות השונות של התיאטרון: התיאטרון האקטואלי, פרפורמנס, עבודה במרחב ציבורי, תיאטרון רחוב ועוד.

את התכנית מלווים אמנים ויוצרים המובילים בתחומם, אשר הצליחו לייצר שפה ייחודית ולעתים לא שגרתית, בעבודותיהם, כל זאת במסגרת שיעורים מעשיים, סדנאות, פיתוח פרויקטים אישיים וקבוצתיים ובעשייה התיאטרונית עשירה.
קבוצת‭ ‬האמנות‭ ‬החזותית
ראש התכנית: פלג דישון

עולמות ומנגנונים, מתפרקים ומתחברים, משתנים, מתפתחים, מאתגרים, מעלים שאלות, מחשבות וחלומות – ויחד יוצרים את הדבר החדש.

התכנית, מובילה אותנו במסע של יצירה, המצאה ומימוש פרויקטים, תוך שימוש במדיה דיגיטלית ועם חיבור עמוק לעולם החומר.

באמצעות פרויקטים אישיים ומשותפים, מעודדת התכנית חתירה לחדשנות, חקירה והמצאה אל מול התבוננות ונביעה מהקיים, תוך יצירת "רשתות" שיתופיות, קבוצות עבודה ודיאלוג אמנותי מפרה.

בתכנית נחשף לאפשרויות טכניות ומדיות מגוונות ונתנסה ביסודות החשובים להרמת פרויקט אמנותי, לרבות פיתוח קונספט, שילוב מדיות שונות בפרויקט בודד ופיתוח עבודת צוות.

‭* ‬התכנית‭ ‬בשיתוף‭ ‬המדרשה‭ ‬לאמנות‭ ‬בית‭ ‬ברל